Купи!

Воздушен душек

690.00 ден

Уживајте секаде со популарниот воздушен душек наменет за надворешни и внатрешни услови, совршен за на плажа или кампување, како и за на снег.

Compare

Опис

Уживајте секаде со популарниот воздушен душек наменет за надворешни и внатрешни услови, совршен за на плажа или кампување, како и за на снег. Душекот е многу лесен и погоден за пренесување. Воздушниот душек е изработен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни.
Кога не е полна со воздух се собира и е мала и лесна за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода.
За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, од кога ќе увидите дека душекот е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и потфатете ја со пластичните додатоци.

Расположливи бои: светло сина, темно сина, црвена, зелена, црна и виолетова

Димензии: 240*75 цм
Дозволена тежина: 150 кг

Уживајте секаде со популарниот воздушен душек наменет за надворешни и внатрешни услови, совршен за на плажа или кампување, како и за на снег. Душекот е многу лесен и погоден за пренесување. Воздушниот душек е изработен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни.
Кога не е полна со воздух се собира и е мала и лесна за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода.
За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, од кога ќе увидите дека душекот е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и потфатете ја со пластичните додатоци.

Расположливи бои: светло сина, темно сина, црвена, зелена, црна и виолетова

Димензии: 240*75 цм
Дозволена тежина: 150 кг

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Воздушен душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…