Artificial Новогодишна елка 210cm

3,100.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Artificial Новогодишна елка 210cm. Прекрасна новогодишна елка. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Artificial Новогодишна елка 210cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…