Boon catch plate

590.00 ден

Дали стоите до вашето дете додека јаде и внимавате да не му паѓа храната на подот? Ви треба оваа генијална чинија која ги фаќа деловите од храната кои инаку би паднале на подот.

Compare

Опис

Дали стоите до вашето дете додека јаде и внимавате да не му паѓа храната на подот? Ви треба оваа генијална чинија која ги фаќа деловите од храната кои инаку би паднале на подот. Вградениот фаќач за храна се протега кон вашето дете и ја фаќа храна, внимавајќи сето тоа да заврши назад во чинијата за да нема отпад и помалку неред. Чинијата на долниот дел има гума против пролизгување така што вашето дете ќе неможе да ја поместува.
 
Димензии (приближно cm): 20,9×17,1×5 (Д x Ш x В)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Boon catch plate”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…