Bow Луксузен сет за топол напиток

450.00 ден

Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Достапен во 3 дезени во 3 бои.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Достапен во 3 дезени во 3 бои. Сетот се состои од 1 шоља, тацна и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.

Димензии на тацна: 16.6x9cm
Димензии на шољa: 8×5.5cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bow Луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…