Brown Face Ваза

890.00 ден

Brown Face Ваза Додадете уникатност која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со овие Face Вазни.

Нема на залиха

Compare

Опис

Brown Face Ваза. Додадете уникатност која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со овие Face Вазни. Вазните отсекогаш биле еден од најразновидните акценти на ентериер. Уникатните вазни се постојано функционални и продолжуваат да даваат естетска вредност дури и кога вашите омилени цвеќиња излегуваат од сезони.

Димензии:18x15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Brown Face Ваза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…