Christmas Чинии сет од 2

250.00 ден

Christmas Чинии сет од 2. Прекрасни Christmas Чинии за совршено послужени новогодишни колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате.

Compare

Опис

Christmas Чинии сет од 2. Прекрасни Christmas Чинии за совршено послужени новогодишни колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате.

Димензија: ø 13cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Christmas Чинии сет од 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…