Сет за 6 зачини

290.00 ден

Организирајте го хаосот од зачини во кујната и имајте ги сите на едно место без да ви зафаќаат простор.

Нема на залиха

Compare

Опис

Организирајте го хаосот од зачини во кујната и имајте ги сите на едно место без да ви зафаќаат простор. Со сетот за зачини се ќе Ви биде на дофат а воедно зачините ќе бидат на безбедно и нема да се истураат насекаде кога ќе ги користите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за 6 зачини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…