Dede сет за куглање

880.00 ден

Dede сет за куглање, производ со кој можете да се забавувате со вашите деца. Овој сет ќе му овозможи на вашето дете добро да се забавува со своите пријатели и да се дружи во домашни услови и надвор.
Compare

Опис

Dede сет за куглање, производ со кој можете да се забавувате со вашите деца. Овој сет ќе му овозможи на вашето дете добро да се забавува со своите пријатели и да се дружи во домашни услови и надвор. Со овој сет за куглање децата можат да ја развијат нивната имагинација додека се забавуваат и да им помогнат да ги зајакнат вештините на рацете. Го поддржува нивниот физички и ментален развој.
 
Во сетот се вклучени 6 кегли и 2 кугли
Препорачана возраст: 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dede сет за куглање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…