Delta Kitchen блендер

1,490.00 ден

Овој Delta Kitchen блендер е пред се безбеден доста брз и издржлив, лесен за употреба.

Compare

Опис

Овој Delta Kitchen блендер е пред се безбеден доста брз и издржлив, лесен за употреба.
 
Карактеристики:
-Пет брзини
-Моќност: 500W
-База со безбедносно заклучување
-Финиш од нерѓосувачки челик
-Силен и хигиенски стаклен дел, безбеден за миење во машина за садови
-Капацитет 1,5 литри
-6 сечила од нерѓосувачки челик со кои можете да кршите и мраз
-Нелизгачка подлога
-Кабел со приближна должина од 65cm
-Заштита од прегревање
-Напон: 220-240V 50 / 60Hz

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Delta Kitchen блендер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…