Dolu багерче

2,100.00 ден

Помогнете му на вашето малечко да се движи со ова Dolu багерче. Ова багерче е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно.

Compare

Опис

Помогнете му на вашето малечко да се движи со ова Dolu багерче. Ова багерче е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул багерче, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала.
Димензии: 36x72x31cm
Препорачана возраст 3+ години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu багерче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…