Dolu масичка за учење

1,750.00 ден

Зголемете ја креативност и навиките за учење на вашето дете со оваа Dolu масичка за учење во црвена, жолта и сина боја. Удобна, поддржува правилно држење на телото, овозможувајќи на вашето дете да се концентрира на активностите. Нека ужива во цртање, читање, пишување и играње.

Compare

Опис

Зголемете ја креативност и навиките за учење на вашето дете со оваа Dolu масичка за учење во црвена, жолта и сина боја. Удобна, поддржува правилно држење на телото, овозможувајќи на вашето дете да се концентрира на активностите. Нека ужива во цртање, читање, пишување и играње.
 
Погодно за момчиња и девојчиња на возраст од 2 до 5 години.
Димензии;79x72cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu масичка за учење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…