Dolu Unicorn лизгалка

2,150.00 ден

Донесете го паркот до вашата градина со оваа Dolu Unicorn лизгалка. Овозможете им на вашите најмили долгочасовна забава.

Compare

Опис

Донесете го паркот до вашата градина со оваа Dolu Unicorn лизгалка. Овозможете им на вашите најмили долгочасовна забава. Погодна за внатрешна и за надворешна употреба. Кога времето на игра е завршено, лизгалката едноставно се склопува и е едноставна за складирање.
Димензии: 111 x 47 x 70cm
Препорачана возраст: 2+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu Unicorn лизгалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…