Dream Bella Еднорог

680.00 ден

Dream Bella Еднорог се магични еднорози кои им помагаат на Dream Bella куклите и нејзините пријатели да ги остварат соништата. Еднорозите имаат долга свиленкаста блескава грива и опашка кои можете да ги стилизирате и четкате.

Compare

Опис

Dream Bella Еднорог се магични еднорози кои им помагаат на Dream Bella куклите и нејзините пријатели да ги остварат соништата. Еднорозите имаат долга свиленкаста блескава грива и опашка кои можете да ги стилизирате и четкате.
Секој Dream Bella Little Unicorn се совпаѓа со Dream Bella Change Color Change Surprise Fairy. Кукла се продава одделно.
 
  • Добивате еднорог и четка во форма на пеперутка
  • Соберете ги стите 3 Dream Bella Еднорози: Lavender, Sea Glass и Ribbon
  • Совршен подарок за деца од 3 години па нагоре
  • Димензии: ‎5.08×13.97×16.51 cm; 130 g
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ЕДНОРОГ ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dream Bella Еднорог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…