DUY лента со букви

850.00 ден

Изразете ја вашата креативност со оваа DUY лента со букви. Направете прекрасни фотографии за вас и за вашето семејство и пријатели. Низата светла со 20 LED диоди е совршена за свадби, забави, родендени, детски соби и секако за сите празници! Секој држач има LED светло. Буквите се вклучени и може да се користат повторно и повторно. Компонирајте ја вашата порака со вметнување на буквите и броевите во led лентата, украсете ја со еден или повеќе симболи.

Compare

Опис

Изразете ја вашата креативност со оваа DUY лента со букви. Направете прекрасни фотографии за вас и за вашето семејство и пријатели. Низата светла со 20 LED диоди е совршена за свадби, забави, родендени, детски соби и секако за сите празници! Секој држач има LED светло. Буквите се вклучени и може да се користат повторно и повторно. Компонирајте ја вашата порака со вметнување на буквите и броевите во led лентата, украсете ја со еден или повеќе симболи.
 
Спецификации:
Број на LED диоди: 40
Работи со 3x(AA) батерии (не се вклучени)
Режим на работа: Вклучено/Исклучено
Led растојание: 200mm
Должина на приклучок за струја: 400mm
Вкупна должина: приближно 4.3m
Класа на заштита: IP20
Боја на кабелот: транспарентна
Димензија на лед коцка: секоја 57×56mm
 
Доаѓа во сет со 90 букви, бројки и симболи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DUY лента со букви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…