Family рамка за слика со отпечатоци

590.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од растот на вашето бебе и семејство со стил во оваа рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од растот на вашето бебе и семејство со стил во оваа рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.

Димензии на производот: 32x35cm
Доаѓа во сет со нетоксично мастило за отпечатоци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Family рамка за слика со отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…