Fisher Price музички лос

390.00 ден

Интерактивната играчка Fisher Price музички лос го запознава вашето бебе со броеви, песни и фрази на германски јазик. Притиснете го стомакот на лосот за да видите шарени светла, песни и фрази.

Compare

Опис

Интерактивната играчка Fisher Price музички лос го запознава вашето бебе со броеви, песни и фрази на германски јазик. Притиснете го стомакот на лосот за да видите шарени светла, песни и фрази. Има смешната глава и меки рогови за бебето да ги истражува. Соберете ги дополнителните пријатели на Linkimals за да ги гледате како се синхонизираат и комуницираат! (секој се продава одделно)
 
  • За бебиња од 9 месеци и постари
  • Работи на батерии, вклучени се во пакувањето
  • Димензии: 11x8x17cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fisher Price музички лос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…