Fisher Price шише со 3 нивоа на подесување на млазот

290.00 ден

Подесувајте го течењето на шишето како расте вашето бебе!

Compare

Опис

Подесувајте го течењето на шишето како расте вашето бебе! Ова шишенце има 3 опции за течење, малку, лимитирано и многу за да го прилагодите како вашето најмило расте. Ќе го употребувате долг времески период.
Погодно за возраст од 6+ месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fisher Price шише со 3 нивоа на подесување на млазот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…