Fruit Shop детска продавница

1,590.00 ден

Fruit Shop детска продавница , за најмалите. Мини Детска продавница местото каде вашите најмили ќе може да ги сецкаат и продаваат овошје и зеленчук.

Compare

Опис

Fruit Shop детска продавница , за најмалите. Мини Детска продавница местото каде вашите најмили ќе може да ги сецкаат и продаваат овошје и зеленчук. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Целосно опремена fruit shop продавница, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
37 Додатоци вклучени со кујната
Препорачана возраст 3+год.
Димензии: 21.2 x 67 x 46 см.
Препорачана возраст: од 3 до 8 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fruit Shop детска продавница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…