Grey Face Ваза

990.00 ден

Grey Face Ваза. Додадете уникатност која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со овие Face Вазни.

Нема на залиха

Compare

Опис

Grey Face Ваза. Додадете уникатност која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со овие Face Вазни. Вазните отсекогаш биле еден од најразновидните акценти на ентериер. Уникатните вазни се постојано функционални и продолжуваат да даваат естетска вредност дури и кога вашите омилени цвеќиња излегуваат од сезони.

Димензии:21x15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Grey Face Ваза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…