Halloween дух

290.00 ден

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс, Halloween дух.

Нема на залиха

Compare
Категории , Ознаки: ,

Опис

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс, Halloween дух.
Работи на батерии (не се влучени во пакувањето)
Димензии: 23x17cm
Материјал на изработка: дрво

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Halloween дух”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…