Halloween кукла

290.00 ден

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добар украс, Halloween кукла.

Compare

Опис

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добар украс, Halloween кукла.
Димензии: 67cm
Материјал на изработка: платно

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Halloween кукла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…