Halloween свеќа вештерка на метка

250.00 ден

Halloween свеќа вештерка на метка. Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добар украс, Halloween свеќа вештерка на метка.

Compare

Опис

Halloween свеќа вештерка на метка. Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добар украс, Halloween свеќа вештерка на метка.

Димензии: 13х10cm
Материјал на изработка: восок

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Halloween свеќа вештерка на метка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…