Halloween тиквичка

190.00 ден

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс,Halloween тиквичка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс,Halloween тиквичка.
Работи на батерии (влучени во пакувањето)
Димензии: висина 15cm
Материјал на изработка керамика
Светлото менува боја
Цената се однесува на еден украс
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ УКРАС ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Halloween тиквичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…