Happy Birthday лампа

590.00 ден

Направете ја секоја роденденска забавa магична и поинтересна со оваа Happy Birthday лампа. Избор од 7 различни бои кои се менуваат со далечинско за совршен декор.

Compare

Опис

Направете ја секоја роденденска забавa магична и поинтересна со оваа Happy Birthday лампа. Избор од 7 различни бои кои се менуваат со далечинско за совршен декор.
Работи на 3 ААА батерии и со USB кабел
Димензии: 24.7×14.2×8.7cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Birthday лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…