Happy Birthday Фолија балони сет

290.00 ден

Happy Birthday Фолија балони, идеални за роденденските забави на вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.

Compare

Опис

Happy Birthday Фолија балони, идеални за роденденските забави на вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Достапни бои: сребрена
Димензија на буква: 40cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Happy Birthday Фолија балони сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…