Happy Birthday Crown декорација со балони

690.00 ден

Happy Birthday Crown декорација со балони, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Compare

Опис

Happy Birthday Crown декорација со балони, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
 
Сетот се состои од:
*1 роденденски банер
*1 златен балон во форма на круна
*2 фолија балони во форма на ѕвезда 25cm
*5 фолија балони во форма на ѕвезда 13cm
*1 златен вештачки лист
*3 латекс балони полни со конфети
*13 црвени латекс балони
*24 златни латекс балони
*1 лента за балони со лепенки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Birthday Crown декорација со балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…