Happy Time сет од 4 шољи

450.00 ден

Модерни и квалитетни шољи со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шољи кои креираат посебна приказна.

Compare

Опис

Happy Time сет од 4 шољи. Модерни и квалитетни шољи со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шољи кои креираат посебна приказна. Совршена идеа за креативен подарок.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОИ ШОЉИ ВИ СЕ ПОТРЕБНИ!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Happy Time сет од 4 шољи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…