Intex автомобил гума за пливање

650.00 ден

Intex автомобил гума за пливање со прекрасен дизајн со цртаниот брзи автомобили за стекнување на основните вештини на привање на вашите најмили.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex автомобил гума за пливање со прекрасен дизајн со цртаниот брзи автомобили за стекнување на основните вештини на привање на вашите најмили. Пливањето е многу корисно за човечкото тело, а особено за децата за развој на мускулите и коските.

Димензии: 109 cm x 71 cm
Возраст: 3-6 години од 18-27kg

Intex автомобил гума за пливање со прекрасен дизајн со цртаниот брзи автомобили за стекнување на основните вештини на привање на вашите најмили. Пливањето е многу корисно за човечкото тело, а особено за децата за развој на мускулите и коските.

Димензии: 109 cm x 71 cm
Возраст: 3-6 години од 18-27kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex автомобил гума за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…