Intex Алигатор душек

950.00 ден

Intex Алигатор душек. Нека вашето дете ужива во долгочасовна забава со Intex алигатор душек на надувување.

Compare

Опис

Intex Алигатор душек. Нека вашето дете ужива во долгочасовна забава со Intex алигатор душек на надувување. Меките и удобни страници, рачките за држење и висококвалитетиот винил, ја прават идеален пријател за вашето дете во вода.

Димензии: 170×86cm
Возраст: над 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Алигатор душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…