Intex ананас држач за пијалоци

490.00 ден

Intex ананас држач за пијалоци, се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Идеален за опуштен ден на плажа или базен. Одличен декор за секоја летна забава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex ананас држач за пијалоци, се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Идеален за опуштен ден на плажа или базен. Одличен декор за секоја летна забава. Во еден држач можете да ставите 6 пијалоци.
 
Карактеристики:
– изработен од издржлив пвц материјал
– атративен изглед
– димензија: 97x58cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex ананас држач за пијалоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…