Купи!

Intex базенче со 4 прстени

1,300.00 ден

Нека вашите најмили ги избегнат топлините со ова Intex базенче со 4 прстени. Има доволно простор за децата да си играат. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил.

Compare

Опис

Нека вашите најмили ги избегнат топлините со ова Intex базенче со 4 прстени. Има доволно простор за децата да си играат. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил.
За внатрешна и надворешна употреба. Во текот на летото полнете го базенчето со вода, а во текот на останатите годишни времиња вашето малечко може да се забавува во својата соба со топчиња и играчки.
Димензии: 168x46cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче со 4 прстени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…