Intex – Базен Еднорог со распрскувач и подвижен покрив

4,500.00 ден

Intex – Базен Еднорог со распрскувач и подвижен покрив најдобриот начин да го направите вашето дете среќно ова лето.

Compare

Опис

Intex – Базен Еднорог со распрскувач и подвижен покрив најдобриот начин да го направите вашето дете среќно ова лето. Intex базени се најдобри летени придружни на секое дете. Базенчето се поврзува со градинарско црево и прска вода.
Intex производите на надувување ги задоволуваат највисоките безбедносни стандарди за обработка и материјали. Доволно е простран за безгрижна игра на вашите најмили.
Може да го наполните и со пластични топчиња кога ќе е посвежо. Подготвено за игра за 10 минути.
Карактеристики:
Материјал: PCV
Возраст: 1-5години
Димензии: 254 x 132 x 109 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex – Базен Еднорог со распрскувач и подвижен покрив”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…