Intex базен пчелка со прскалка

1,290.00 ден

Intex базен пчелка со прскалка. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex базен пчелка со прскалка. Забавен базен исполнет со прскалка фонтана која се поврзува на градинарско црево.

Compare

Опис

Intex базен пчелка со прскалка. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex базен пчелка со прскалка. Забавен базен исполнет со прскалка фонтана која се поврзува на градинарско црево. Одлична забава за вашите најмили ова лето.

Димензии:127x102x28 cm
Препорачана возраст 2+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базен пчелка со прскалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…