Intex базен 159x159x50cm

2,200.00 ден

Избегнете ги топлините со овој Intex базен159x159x50cm. Има доволно простор за целото семејство. Има меки и удобни страници и е изработен од траен висококвалитетен винил.

Compare

Опис

Избегнете ги топлините со овој Intex базен159x159x50cm. Има доволно простор за целото семејство. Има меки и удобни страници и е изработен од траен висококвалитетен винил.
За внатрешна и надворешна употреба. Во текот на летото полнете го базенот со вода, а во текот на останатите годишни времиња вашите деца може да се забавуваат во својата соба со топчиња и играчки.
 
Димензии: 159x159x50cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базен 159x159x50cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…