Купи!

Intex греач за базен

3,690.00 ден

Intex греач за базен 220V е дизајниран за употреба за базени со дијаметар до 457 cm и капацитет до 17000 литри. Тој е опремено со RCD прекинувач, што е гаранција за заштита од електричен шок.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex греач за базен 220V е дизајниран за употреба за базени со дијаметар до 457 cm и капацитет до 17000 литри. Тој е опремено со RCD прекинувач, што е гаранција за заштита од електричен шок. Покрај тоа, грејачот има сензор за нивото на водата и термостат. Уредот се поврзува со пумпата за филтрирање, чиј капацитет е од 2006 до 3785 l / h.
Користете го грејачот при температура на водата од 16 ° C до 35 ° C.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex греач за базен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…