Intex Гума Тркало

450.00 ден

Intex Гума Тркало. Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Гума идеална за плажа или базен.

Compare

Опис

Intex Гума Тркало. Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Гума идеална за плажа или базен.
Димензии: дијаметар 91 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Гума Тркало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…