Intex -Делфин

950.00 ден

Intex -Делфин. Делфин на надувување. Нека вашето дете има долгочасовна забава со овој делфин.Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за вашето дете да ужива во летото.

Compare

Опис

Intex -Делфин. Делфин на надувување. Нека вашето дете има долгочасовна забава со овој делфин.Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за вашето дете да ужива во летото.

Димензии: 152×114 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex -Делфин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…