Intex детски елек за пливање

290.00 ден

Intex детски елек за пливање со прекрасен летен дизајн за стекнување на основните вештини на привање на вашите најмили.

Compare

Опис

Intex детски елек за пливање со прекрасен летен дизајн за стекнување на основните вештини на привање на вашите најмили. Пливањето е многу корисно за човечкото тело, а особено за децата за развој на мускулите и коските.
 
Димензии: 41 м х 30 см
Препорачана возраст: 3-5 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex детски елек за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…