Intex детски чамчиња

490.00 ден

Intex детски чамчиња базенчиња, идеални за летна забава на вашите најмили. Мазните рабови, стабилниот дизајн и светли бои го прават ова чамче-базенче иделен начин за пловење на летните бранови.

Compare

Опис

Intex детски чамчиња базенчиња, идеални за летна забава на вашите најмили. Мазните рабови, стабилниот дизајн и светли бои го прават ова чамче-базенче иделен начин за пловење на летните бранови. Дозволете им на вашите деца загарантирана долгочасовна забава. Сетифициран за безбедност за употреба и користени материјали кои не се штетни за вашите деца.
Карактеристики:
-материјал: винил
-возраст од 3 до 6 години
-максимална тежина: 27kg
Димензии:
-риба: 116 x 79 cm
-црвено авионче: 119 x 106 cm
-сино количе: 106 x 68 cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО КОМЕНТАР КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex детски чамчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…