Intex детско базенче Замок

1,390.00 ден

Intex детското базенче во форма на замок ќе му донесе на вашето дете многу забава ова лето.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex детското базенче во форма на замок ќе му донесе на вашето дете многу забава ова лето. Наменето е за деца на возраст од 1 до 3 години. Опремено со убав покрив во облик на чадор за заштита од сонцето и гумена подлога за дополнителна удобност. Забавата и безбедноста се загарантирани со ова базенче.
Во зимскиот период или кога е поладно можете да го користите како базенче за топчиња во кое секојдневно ќе си игра вашето малечко.

Материјал: винил
Димензии: 122 x 122 cm
Капацитет: 68L

Дополнителни информации

size

Large, Mediam, small

color

Blue, Gray, Red

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex детско базенче Замок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…