Intex душек со 18 дупли

590.00 ден

Intex транспарентниот душек ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода.

Compare

Опис

Intex душек со 18 дупли кој ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода. Со својот уникатен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација.
 
Карактеристики на производот:
Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода
Димензии: 188x71cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex душек со 18 дупли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…