Intex еднорог базен со распрскувач

1,790.00 ден

Intex еднорог базен со распрскувач, најдобриот начин да го направите вашето дете среќно ова лето. Intex базени се најдобри летени придружни на секое дете.

Compare

Опис

Intex еднорог базен со распрскувач, најдобриот начин да го направите вашето дете среќно ова лето. Intex базени се најдобри летени придружни на секое дете. Базенчето се поврзува со градинарско црево и прска вода.
Intex производите на надувување ги задоволуваат највисоките безбедносни стандарди за обработка и материјали. Доволно е простран за безгрижна игра на вашите најмили.
Може да го наполните и со пластични топчиња кога ќе е посвежо. Подготвено за игра за 10 минути.

Карактеристики:
Материјал: PCV
Капацитет: 151 L
Возраст: 2+
Димензии: 272 x 193 x 104 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex еднорог базен со распрскувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…