Купи!

Intex Заштитна Прекривка 457 метална конструкција

1,800.00 ден

Заштитна Прекривка 457 метална конструкција. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен.Заштитна Прекривка 457 метална конструкција. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен.

Compare

Опис

Заштитна Прекривка 457 метална конструкција. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Дизајнирана е да го заштити базенот од нечистотија и да го намали оштетувањето. Отпорна е на УВ зрачење. Лесно се навлекува и прицврстува со јаже.

Предности:
Едноставна апликација
Отпорна на УВ зрачење
Вградени внатрешни дренажни дупки
Материјал: најлон, винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Заштитна Прекривка 457 метална конструкција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…