Intex зајаче гума за пливање

490.00 ден

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex зајаче гума за пливање. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Compare

Опис

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex зајаче гума за пливање. Производ и бренд на кој можете да му верувате.
Овој производ има голем прстен и помал внатрешен прстен за стабилност. Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата. Овој производ доаѓа со перница како потпирач за грб.
– 2 воздушни комори за дополнителна безбедност
– Погоден за возраст од 3-4 години
– Димензии: 71х76х58см
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex зајаче гума за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…