Intex Крокодил душек

890.00 ден

Нека вашето дете ужива во долгочасовна забава со Intex Крокодил душек на надувување. Меките и удобни страници, рачките за држење и висококвалитетиот винил, ја прават идеален пријател за вашето дете во вода.

Compare

Опис

Нека вашето дете ужива во долгочасовна забава со Intex Крокодил душек на надувување. Меките и удобни страници, рачките за држење и висококвалитетиот винил, ја прават идеален пријател за вашето дете во вода.
Димензии: 168×86cm
Возраст: над 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Крокодил душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…