Купи!

Intex Основен сет за чистење базен

1,350.00 ден

Intex Основен сет за чистење базен. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чуваат ѕидовите и дното на базенот чисти.

Compare

Опис

Intex Основен сет за чистење базен. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чуваат ѕидовите и дното на базенот чисти. Ова влијае на безбедноста на користењето на базенот, како и на чистотата на водата во неа.
Задачата, сепак, ќе биде многу полесна со додатоците од комплетот за чистење. Со овој сет за чистење можете да бидете сигурни дека вашиот базен ќе биде убав и чист.
Сетот се состои од:
-мрежа за собирање нечистотии од површината на базенот
-правосмукалка која, кога е поврзана со градинарско црево, создава притисок за собирање нечистотија од дното на базенот во мрежичката и
-телескопска рачка од 239cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Основен сет за чистење базен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…