Intex песок за филтер пумпа

1,950.00 ден

Intex песок за филтер пумпа за филтер пумпа на песок. Наменет е за сите филтер пумпи на песок, поквалитетно ја чисти водата во базенот и поретко се менува за разлика од ХЕПА филтрите кои се користат за обичните филтер пумпи.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex песок за филтер пумпа за филтер пумпа на песок. Наменет е за сите филтер пумпи на песок, поквалитетно ја чисти водата во базенот и поретко се менува за разлика од ХЕПА филтрите кои се користат за обичните филтер пумпи.
 
Големина на честички: 0,4 – 0,8 мм.
Тежина: 25кг.
Наменето за филтер пумпи со сериски броеви: 56678, 56672, 56674, 56686, 56682, 28644, 28646

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex песок за филтер пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…