Intex Портокал Душек

950.00 ден

Intex Портокал Душекот ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex Портокал Душек. Овој душек ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода. Со својот уникатен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација.

Карактеристики на производот:
Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода
Димензии:178Х85cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Портокал Душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…