Intex сет за нуркање

790.00 ден

Compare

Опис

Intex сетот за нуркање е совршен за секого. Уживајте во собирањето на сите школки на плажата со овој Intex сет за нуркање. Уникатен дизај кој ќе ви помогне во истражувањето на плитка вода за школки и има цевка за дишење за подолготрајна забава.
За поголема безбедност, маската е изработена од поликарбонат.
Не содржи латекс.
Над 8 год.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex сет за нуркање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…