Intex сирена душек

1,290.00 ден

Intex сирена душек кој ќе ви овозможи долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода.

Compare

Опис

Intex сирена душек кој ќе ви овозможи долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода. Со својот уникатен модерен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација и одлична забава.
Карактеристики на производот:
Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода
Димензии: 1.78m x 71cm x 18cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex сирена душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…